زومجی/ لذت تجربه همزمان یک بازی رقابتی دو نفره و فکری تتریس! بازی موبایل Magic ‌Brick Wars اثر جدید سازندگان فروت نینجا و جت پک است که به‌تازگی برای اندروید و آیفون منتشر شده است.

اگر شما هم از طرفداران کلش رویال و بازی‌های آنلاین رقابتی هستید بدون شک باید جدیدترین اثر سازنده‌ی فروت نینجا را امتحان کنید. در این بازی استراتژی آنلاین شما با قهرمان‌های محبوب Fruit Ninja و Jetpack Joyride به جنگ دشمنان‌تان می‌روید، مبارزه می‌کنید، با آجرهای جادویی که به شکل تتریس هستند جلوی دشمنانتان را می‌گیرید و در اعماق غارهای تاریک به‌دنبال گنج می‌گردید.

Magic ‌Brick Wars شباهت‌های بسیار زیادی به کلش رویال، بازی معروف موبایل استودیو سوپرسل دارد، ولی استفاده هم‌زمان از نیروها و آجرهای جادویی باعث شده گیم‌ پلی بازی شکلی مخصوص به خود و جدید پیدا کند. تمرکز، زمان‌بندی و استراتژی مهم‌ترین عوامل هر نبرد هستند و تمام این عوامل دست به دست هم می‌دهند تا هر نبرد را برای شما چالش برانگیز و منحصربه‌فرد کنند. باور کنید حتی چند ثانیه چرخاندن سرتان کافی است تا به‌طور کامل کنترل بازی را از دست بدهید.

هدف اصلی شما در این بازی رساندن نیروهای خودی به انتهای زمین حریف و نابود کردن نیروهای حریف قبل از رسیدن به زمین شما است. در ابتدای بازی نوار سلامتی هرکدام از بازیکن‌ها به شکل پنج عدد قلب نمایش داده می‌شود که با رسیدن هرکدام از نیروها به انتهای زمین از سلامتی رقیب کم می‌شود و برنده نبرد کسی است که در انتهای زمان بازی سلامتی بیشتری داشته باشد. شما در هر نبرد سه دقیقه فرصت دارید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 99 مگابایت

*لینک دانلود برای اندروید – – – – – – – – – – iOS* (پایانی بر محدودیت‌های گوگل پلی؛ آموزش دانلود بازی هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند)