آخرین خبر/ مگنس – مربی شطرنج عنوان یک بازی سبک تخته ای است که توسط استودیو بازی سازی Play Magnus برای دستگاه های اندروید ساخته و منتشر شده است.

همانطور که از نامش پیداست این بازی در مورد شطرنج است. اگر قرار بود یک دسته بندی با موضوع بهترین بازی های شطرنج داشته باشیم بدون تردید Magnus Trainer – Learn & Train Chess در این دسته بندی قرار می گرفت. حتما می پرسید چرا؟ چون این بازی یک بازی شطرنج دیگر نیست که شکست دادن هوش مصنوعی آن برای شما جذابیت داشته باشد و از همان ابتدا می توانید متوجه شوید که این بازی یک رویکرد یونیک و جدید است. گیم پلی بازی بر اساس ایده‌ ها و تکنیک هایی که قهرمان شطرنج جهان مگنوس کارلسن در بازی‌ های رسمی خود استفاده می ‌کرده است ساخته شده و این همان چیزی است که این بازی را از تمام بازی های دیگر متمایز می کند و این یعنی یک بازی با اصالت واقع گرایانه که این روز ها نمونه های آن کمتر پیدا می شود.

در بازی Magnus Trainer – Learn & Train Chess قادر خواهید بود علاوه بر سرگرمی و گذراندن اوقات فراغت تان درس های آموزنده ای یاد بگیرید و مهارت ها و تکنیک های خود را تقویت کنید. مراحل بازی بسیار جذاب و متنوع هستند و به شکلی طراحی شده اند که ساز و کار آنها به راحتی قابل یادگیری باشد و از سطوح مبتدی تا بسیار پیشرفته برای تمام گیمر ها مناسب باشد. ساختار مراحل بازی دارای دو وجه است که یک وجه آن شامل مجموعه‌ ای از درس ها می باشد که در آنها به اصول فاندامنتال و اساسی، تاکتیک ها، استراتژی ها، محاسبات، روش های شروع، روش های پایان، و… پرداخته می ‌شود و وجه دیگر آن مینی گیم هایی است که به طور مثال در آنها باید سعی کنید مکان های مختلف مهره های شطرنج را به حافظه بسپارید، و یا سعی کنید بهترین مسیر حرکت مهره های شطرنج را انتخاب کنید، و… که در طول بازی بیشتر با آنها آشنا خواهید شد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 به بالا
حجم: 83 مگابایت
سبک: تخته
رده سنی: مناسب برای تمام سنین


*لینک دانلود برای اندروید – – – – – – – – – – – iOS* (پایانی بر محدودیت‌های گوگل پلی؛ آموزش دانلود بازی هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند)